Penzion U Čápa
Cena od: 350 Kč os./noc
Chalupa Sluníčko
Cena od: 280 Kč os./noc
Penzion Jízdárna Suchá
Cena od: 390 Kč os./noc

Tábořiště Vochtánka

Patříte-li mezi „tvory přírodní“ a spíš než kulturu a historii vyhledáváte čerstvý vzduch, malebné louky a provoněné lesy, jistě vás nadchne potštejnské tábořiště Vochtánka.

Stylový westernový kemp se nachází v Anenském údolí, lemovaném Divokou Orlicí. Romantickou kulisu mu dělá silueta zříceniny středověkého potštejnského hradu. Tábořiště se nachází asi 4 km od obce Potštejn a dostanete se sem příjemnou procházkou lipovou alejí. Druhou variantou je cesta od Sopotnice. Tato oáza klidu a pohody čas od času vybuchne nevídaným veselím. Především v sezóně jsou zde nejrůznější show a akce takřka na denním pořádku.

Tábořiště je otevřeno od dubna do října.

Kulturní kalendář
Kromě mimořádných akcí probíhá ve Vochtánce týden co týden grilování ryb (ve středu). Každá sobota zde končí Country večerem, kdy k poslechu i tanci hraje živá hudba. Pochopitelně se to zase neobejde bez pořádné „grilovačky“!

Tábořiště Vochtánka nabízí:

  • westernové dny, kovbojské a indiánské show, grilování
  • výuka jízdy na koni, půjčování koní, putování v sedle (víkendové a týdenní)
  • stylová westernová restaurace
  • školní výlety, podnikové akce, svatby ve stylu country

Kontakty:
Kemp Country
Letní tábořiště Anenské údolí, Vochtánka Potštejn
telefon: +420 603 318 922 (Iveta Walterová), +420 604 269 265 (Michal Matoulek)
e-mail: info@kempwestern.cz

Víte že…

Víte, že Úštek by mohl být dost dobře přezdíván za „českou Kapadocii“? Toto město je zčásti vyhloubeno do pískovcového hřbetu, ležícího na rozhraní CHKO České středohoří a Kokořínko, asi 50 km severně od Prahy.